Hakkımızda

Amacımız; Türkiye’nin Medikal Bilgi Platformu arasında seçkin yerimizi almaktır. Bu yüzden doğru ve güncel bilgiler vermeye, bilgiyi aldığımız yerleri belirtmeye özen gösteriyoruz.

Sitemizdeki hastalığa dair bilgiler yönlendirici bir nitelik taşımamaktadır. Sadece hastalığınız veya bir yakınınızın hastalığa hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle ilaç önerisi verilmemektedir ve bu tür konularda kesinlikle doktora başvurmanız gerekmektedir.

Hastalık haricinde, sitemizde meyve ve sebzelerin de faydalarını ve olası zararlarını yayınlıyoruz. Bu tür bilimsel konularda, elimizden geldiği kadar kaynak göstermeyi tercih ediyoruz. Yazıların sonunda bulunan kaynak kısmından, yazımızın yönlendirdiği ve kendi yazımızı hazırlarken referans aldığımız yerlere ulaşabilirsiniz.

İlaçlar hakkında da bilgi vermek gibi bir amacımız var. Yukarıda hastalık hakkında söylediğimiz şey aynen burada da geçerlidir. Bunlar yönlendirici bir nitelik barındırmamakta olup, sadece bilgi amaçlı paylaşılmaktadır.

YASAL UYARI! Sitemizde bulunan yazılar tamamen ön bilgi amaçlıdır ve herhangi bir yönlendirme, tavsiye taşımamaktadır. Hiçbir ilacı, tedaviyi ya da sağlığınızla ilgili herhangi bir şeyi, doktorunuzdan habersiz uygulamamalısınız. Bu konuda tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir.
Başa dön tuşu